MÖBLER / Bord / Soffbord 10232350
nr 1023 2350
Soffbord
Hockney table, Eero Koivisto, David Design, längd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 27 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2016
kl 20:30:00
4/3 10:36:51